Albert Heijn ‘vlamstert’ voor de Warmste Week
Albert Heijn steunt De Warmste Week met soep-verspakketten

Dit jaar zet De Warmste Week zich in voor mensen die onzichtbaar ziek zijn. Zoals Suzanne. Voor haar betekent boodschappen doen vaak angst, kortademigheid en stress: iets wat voor veel mensen een dagelijkse realiteit is. Toch merken weinigen dat op.
Daarom doet Albert Heijn mee met De Warmste Week. Om mensen die onzichtbaar ziek zijn zichtbaarheid en ondersteuning te geven. Want bij Albert Heijn is het personeel er altijd voor de klanten, ook als het gaat om iets ernstigers dan “Waar vind ik product X?”.

De volledige opbrengst van alle verkochte Albert Heijn soep-verspakketten gaat naar De Warmste Week. Zo kan elke klant, door simpelweg soep-verspakketten te kopen, mee ‘vlamsteren’ voor mensen die leven met een ziekte die je niet ziet.
De TV-spot van de campagne vertelt Suzanne’s verhaal en laat zien hoe kleine gebaren
een groot verschil kunnen maken. In de winkels van Albert Heijn zijn de
soep-verspakketten extra zichtbaar gemaakt met cut-outs en instore-materiaal, en de campagne loopt ook via TV, cinema, online en social media, inclusief een promotiespot en een social teaser.
Els Lagrou, Marketing & Communicatie Directeur bij Albert Heijn België: “We willen er met deze actie samen voor zorgen dat mensen zoals Suzanne zich gezien, gesteund en gehoord voelen. ‘Vlamsteren’ gaat precies over samen warmte geven aan wie het moeilijk heeft. Want een klein gebaar kan een wereld van verschil maken.”