Derde editie swappen bij Albert Heijn

Swappen? Da's beter eten in kleine stappen.

Oké, het mag een tikkeltje gezonder: dat staat bij heel wat Vlamingen op het lijstje 'goede voornemens'. Om die plannen ook écht te laten gebeuren, helpt Albert Heijn graag een handje. Deze week start de derde editie van swappen – met bakken ‘swap’spiratie, heerlijk voordeel op swap producten en een toffe campagne die laat zien hoe je met kleine aanpassingen gezonder kunt eten. Van fastfood naar fast-good. Van chips naar mango. Van bakken naar stomen. Zonder ingewikkelde diëten of rare ingrediënten: gewoon lekker én handig.

Swappen leeft

Dat zeggen wij niet, maar wel de zoekmachines. "Wat is swappen?" stond in 2025 op plek 7 van de meest gegoogelde vragen in Vlaanderen. Die massale interesse maakte het voor ons luid en duidelijk: het is tijd voor een nieuwe editie, mét een creatieve twist.

Humor maakt het heerlijk verteerbaar

Nieuw dit jaar: een reeks filmpjes waarin Albert Heijn met een vette knipoog opnieuw opfrist wat swappen precies is. We konden Sien Eggers, Gunther Lesage en Robrecht Vanden Thoren strikken en dat zorgt voor een paar heerlijke satirische filmpjes.

2 weken lang pakken we uit met hun humoristische mini-verhalen over swappen. Denk: absurde scenario's die uit het leven van een doorwinterde swapper gegrepen zijn. Want swappers weten: kleine keuzes maken een groot verschil.

Er is heel veel om mee te swappen: dat zet Albert Heijn in deze derde editie in de kijker

  • Stoommaaltijd in plaats van gebakken gerechten
  • Pompoenlasagnebladen in plaats van gewone pasta
  • Tri Colore groentespaghetti als frisse wokbasis
  • Gedroogde fruit (bijvoorbeeld mango of ananas) als alternatief voor chips
  • Snoepgroenten in plaats van een reep
  • Pureersoepen met verse groenten zijn een heerlijke snelle lunch
  • Verspakketten die je in een handomdraai maakt
  • … en nog veel meer

Iedereen kan een swapper zijn

Met promoacties (deze week) als €2,99 voor soep of groente en €1,99 voor gedroogd fruit is gezonder kiezen lief voor de portemonnee. Want een derde editie betekent ook: extra bonusvoordeel. Zoals altijd pakken we uit met zalige prijzen om van nog meer Vlamingen fervente swappers te maken.

"Met swappen wil Albert Heijn Vlamingen inspireren om met kleine stappen gezondere keuzes te maken – zonder gedoe en mét smaak. Swappen is dus niet alles of niets," zegt Els Lagrou, hoofd marketing bij Albert Heijn België. "Je hoeft je leven niet compleet om te gooien: één andere keuze kan al verschil maken. En vooral: het blijft super lekker én er is heel veel keuze. Precies dat laatste willen we in deze derde editie in de kijker zetten."

Comme chez swap

Ook de 'Comme Chez Swap' van Linde Merckpoel is terug van weggeweest: op algemeen verzoek en wegens groot succes! Haar restaurant voor één dag (bij haar thuis) opent op woensdag 14 januari de deuren. Deze keer: een hele dag lang en aan één grote tafel. Waarom Linde jou moet uitnodigen om mee te komen swappen, kan je laten weten op haar instagramkanaal.

 

 

 

 

Delen

Meest recente verhalen

Website preview
Albert Heijn ‘vlamstert’ voor de Warmste Week
Albert Heijn steunt De Warmste Week met soep-verspakketten
albert-heijn-belgie.prezly.com
Website preview
Website preview
Brugge verwelkomt Albert Heijn XL met open armen: topopkomst
Honderden klanten genieten van gratis ontbijt bij opening tweede XL-winkel van het land
albert-heijn-belgie.prezly.com

Persberichten in je mailbox

Door op "Inschrijven" te klikken, bevestig ik dat ik het Privacybeleid gelezen heb en ermee akkoord ga.

Over Albert Heijn België

Bij Albert Heijn België gaan persoonlijke service, verrassend assortiment en Hollandse prijzen hand in hand. We hebben alle producten voor jouw dagelijkse boodschappen in huis. Alledaagse artikelen als toiletpapier, wasmiddel, luiers en tandpasta, aardappelen, melk en brood. We zijn bovendien altijd op zoek naar interessante, nieuwe producten waarmee we je kunnen verrassen. En al deze bijzondere producten vind je bij Albert Heijn voor de beste prijs, want wij willen het bijzondere voor iedereen bereikbaar maken!

Neem contact op met

Karel Oomsstraat 47 K, 2018 Antwerpen

+32 477 417 092

ann.maes@ahold.com

www.ah.be